Hakkımızda

ROLLTÜRK, kurulduğu günden beri bilgi birikimi ve deneyimli kadrosu ile, Türkiye’nin önde gelen ve dünyaca tanınan otomotiv, beyaz eşya, inşaat, elektrik enerji, lojistik ve otomasyon gerektiren diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için özel kullanım amaçlı üretim ve otomasyon hatları, makinalar, aparatlar imal etmektedir. Makina ve otomasyon sektörü için her türlü teknik ve teknolojik destek hizmeti vermektedir.

Genel olarak ROLLTÜRK, projelerin teknik olarak derinlemesine analizinden başlar ve makina yada hattın üretimi ve daha sonra montajını yaparak projeyi tamamlar. Müşterilerinin ihtiyaçları, istekleri ve düşünülen ekonomik yatırımlar göz önüne alınarak projeler tasarlanır. ROLLTÜRK müşterilerine hizmetin en iyisini sunmak için, dizayn ve analiz süreci içinde, bütün dünya tarafından tanınan ve kalitesi onaylanan markaları ve ürünleri projelerinde kullanmaya özen gösterir. En son ve ileri seviyeli 3D CAD/CAM programları, CNC kontrollü makinaları, teknik ekipmanları ve teknolojik sistemleri kullanarak, müşterilerine en verimli, en kaliteli ve en ekonomik çözümleri sunar.

ROLLTÜRK emeğin, bilgi birikiminin ve teknik özelliklerin ne kadar değerli olduğunu bilmektedir. Bu nedenle genel prensip olarak firmamız gizlilik anlaşmalarının özen göstermekte ve bir firmaya ait hiçbir bilgi ve değeri başka firmalar yada amaçlar için kullanmamaktadır. Ayrıca firmamız başarının müşterilerimizle yapılan yakın ve ortak işbirliği sonucu ortaya çıkacağına inanmaktadır. Bu yakın ve sıcak diyaloglar, müşterilerimizin ihtiyacı olan kaliteli ürünün en ekonomik ve esnek özelliklere göre ortaya çıkmasını sağlar.

Bİzimle Proje Geliştimek İster Misiniz ?

Bir sonraki projemizi en iyi yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız!

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP